بحث کاربر:سید مهدی خدایی

از دانشنامه‌ی اسلامی
پرش به ناوبری پرش به جستجو

مقاله های خوب و بدون شناسه


مقاله های خوب و با شناسه متوسط

تشکر

بدین وسیله از زحمات شما در این سال در جهت افزودن به غنای دانشنامه اسلامی و بهبود محتوای قدردانی می گردد. امید است سال آینده نیز این دانشنامه همچنان از قلم و حسن عنایت شما بهره مند باشد.

آنچه امسال بدان رسیدیم:

  • رتبه دانشنامه در بین سایتهای ایرانی: 1500
  • دانشنامه از کمتر 1000 بازدید روزانه در ابتدای سال به میانگین بازدید 3000 در یک روز رسیده است.
  • این دانشنامه در حال حاضر در بسیاری از واژه ها جزء 10 نتیجه اول گوگل هستند: نمونه ها : دانشنامه اسلام، پیامبر اسلام، امام علی علیه السلام، امام باقر علیه السلام، امام صادق علیه السلام، امام حسن عسکری علیه السلام ، ایمان، منابع اجتهاد شیعه‌، پراکندگی شیعه در جهان، فرقه های شیعه، مکه، مدینه، کوفه، نجف، علامه طباطبائی، جنگ های صدر اسلام، وقایع تقویم تاریخ اسلام، بحارالانوار، فهرست سوره های قرآن، قصه‌ های قرآنی، فرهنگ و تمدن اسلام
  • برخی دیگر از آمارهای دانشنامه را می توانید از اینجا ببینید

سال خوبی داشته باشید

با آرزوی توفیق روز افزون در نشر معارف اسلامی برای شما--Zamani ‌۱۸ مارس ۲۰۱۵، ساعت ۱۶:۲۰ (IRST)

تشکر

سلام از اینکه صفحاتی را در دستور کار قرار دادید که مورد نیاز هستند و بیشترین استفاده در دیگر صفحات را دارند کمال تشکر را دارم.--حجت‌اله ‌۱۵ آوریل ۲۰۱۵، ساعت ۰۱:۵۹ (IRDT)

مقاله علوم قرآنی

سلام و خدا قوت!

دوست گرامی مقاله علوم قرآنی با نوشتن مباحث علوم قرآنی توسط شما کامل تر و خواندنی تر شده است. اما مطابق با قوانی دانشنامه شما باید منبع یا منابع خود را بنویسید در غیر این صورت مطالب حذف خواهند شد. پس هر چه زودتر این کار را انجام دهید--Zamani ‌۱۹ آوریل ۲۰۱۵، ساعت ۱۰:۱۳ (IRDT)

صفحه پیش نویس الگوی قرآن شناسی

سلام

از آنجا که شما ویرایش های خوبی در بخش قران داشته اید . دوست داریم از نظرات شما هم در این صفحه بهره مند شویم: پیش نویس الگوی قرآن شناسی


در مورد مقاله تبریز در نهضت تنباکو

با عرض سلام و احترام

مدیریت محترم

موارد اصلاحی مورد نظرتان را اعلام و راهنمایی فرمایید تا بنده تغییر بدهم. mohamadhosein1 (بحث) ‌۲۲ دسامبر ۲۰۱۵، ساعت ۱۷:۲۰ (IRST)

در مورد مقاله تبریز در نهضت تنباکو

با عرض سلام و احترام

مدیریت محترم دانشنامه اسلامی

بار دیگر صفحه را ایجاد کرده ام و عناوین فرعی را اضافه کرده ام. خواهشمند است راهنمایی فرمایید.mohamadhosein1 (بحث) ‌۲۳ دسامبر ۲۰۱۵، ساعت ۱۷:۰۰ (IRST)


در مورد مقاله تبریز در نهضت تنباکو

با عرض سلام و احترام

مدیریت محترم دانشنامه اسلامی مقاله را تغییر داده ام . لطفا راهنمایی فرمایید . با تشکر mohamadhosein1 (بحث) ‌۲۴ دسامبر ۲۰۱۵، ساعت ۱۷:۴۷ (IRST)


در مورد مقاله تبریز در نهضت تنباکو

با عرض سلام و احترام

مدیریت محترم دانشنامه اسلامی

قسمت : "واقعه ی نهضت تنباکو یکی از رویداد های مهم و نقطه ی تحوّلی در تاریخ کشور ماست، زیرا نخستین خیزش ملّت ایران، علیه استعمار غرب می باشد". را از مقدمه ی کتاب تبریز در نهضت تنباکو, اضافه کرده ام و قسمت : "مؤلف در این کتاب نقش تبریز و اندیشه های نهضت تنباکو به رهبری میرزای شیرازی را بررسی کرده است. و به تبیین ابعاد تاریخی _ اجتماعی ِ این نهضت مهم شیعی پرداخته است. و مسأله ی استعمار و استبداد ِ دشمنان ایران اسلامی را بررسی کرده است." را خودم نوشته و اضافه کرده ام . با تشکر راهنمایی فرمایید mohamadhosein1 (بحث) ‌۲۵ دسامبر ۲۰۱۵، ساعت ۲۱:۲۷ (IRST)


در مورد مقاله تبریز در نهضت تنباکو

با عرض سلام و احترام

مدیریت محترم

نقل قول ها را در قسمت پانویس , اضافه کرده ام. راهنمایی فرمایید . با تشکر mohamadhosein1 (بحث) ‌۲۶ دسامبر ۲۰۱۵، ساعت ۱۸:۳۳ (IRST)

در مورد مقاله خرمشهر

از ویکی پدیا میارم می گن معتبر نیست نیار شروع می کنم اشکال می گیرید. بسیار صفحات بوده که در ویکیپدیا با یک یا چند خط شروع کردم و الان مطالب بسیاری داره- خواهش می کنم شما جدی بگیرید و مشارکت کنید--- خیلی دیروز سر مطالب دیگر وقتم گرفته شده بود امروز میخواستم کاملش کنم که پیامتون رو دیدم-مشارکتی هست نه این که یه مقاله کامل بنویسم-حجت‌اله (بحث) ‌۳۱ دسامبر ۲۰۱۵، ساعت ۲۱:۰۸ (IRST)

سال جدید

با عرض سلام و احترام مدیر محترم دانشنامه اسلامی , انشاءالله سال با عزّتی داشته باشیدmohamadhosein1 (بحث) ‌۱۶ مارس ۲۰۱۶، ساعت ۱۷:۵۲ (IRST)

سنجش کیفی

با سلام و خدا قوت

از آنجا که امکان پنهان کردن آیکون های سنجش کیفی از دید مخاطب نیست. لطفا من بعد در صفحه بحث هر صفحه هم الگوی سنجش کیفی را بگذارید و هم اشکالاتی که دارد را در صورت لزوم به صورت مختصر توضیحی بدهید. تا برای آیندگان شما سندی ماندگار و دستورالعملی فرا رو برای اصلاح باشد--Zamani (بحث) ‏۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۰۸:۱۰ (UTC)

رتبه بندی

لطفا اگر می توانید کار رتبه بندی مقالات را که سابقا انجام می دادید ادامه بدهید. برای راحتی کارتان این فهرست را می توانید پیش بروید که سنجش کیفی شده ولی رتبه بندی نشده:


ایرادات سنجش کیفی

سلام لطفا در پر نمودن فیلدهای سنجش کیفی دقت بیشتری بفرمایید. پاره ای از ایرادات به شرح زیر در موارد استفاده از این الگو مشاهده می شود. البته به نظر بنده. در صورتی که تشخیص بنده نادرست است لطفا در مقابل ایراد توضیح دهید.

  • فیلد عنوان بندی برای سه مقاله مشابه به سه صورت مختلف خورده است: اَصحاب مَديَن * اَصحاب سَبت * اَصحاب رَقيم . در صورتی که هیچ یک از این مقالات اساسا عنوان بندی ندارد.
  • فیلد کفایت منابع و پی نوشت ها در هر سه مورد فوق متوسط خورده با وجود اینکه از منابع متعدد و مناسبی استفاده شده. گویا منظورتان این است که چون این مقالات از یک منبع کپی شده این شرط را در حد متوسط دارد. اما قرار بر این است که بدون در نظر گرفتن اینکه مقاله کپی است یا تدوین اعضای دانشنامه سنجش کیفی صورت گیرد.
  • برای برخی از مقالات که شناسه ندارند شناسه را خوب زده اید مثل این موارد: اسامی و صفات قرآن * استغاثه

--Zamani (بحث) ‏۲۱ سپتامبر ۲۰۱۹، ساعت ۰۷:۱۴ (UTC)


با عرض سلام درباره سه مقاله مشابه که فرمودید اگر دقت بفرمایید یکی اصلا عنوان ندارد دومی دو عنوان در متن وجود دارد و سومی کاملا عنوان بندی شده است. درباره فیلد کفایت منابع و پی نوشت ها هم مقالات مورد نظر فقط یک منبع دارند که آن یک منبع از منابع متعدد استفاده نموده است. به همین دلیل نه خوب و نه ضعیف است که (همانطور که فرمودید) انتخاب متوسط برای این است که مقاله کپی از مقاله تألیفی شناخته شود. --مدیر (بحث) ‏۲۳ سپتامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۱:۱۵ (UTC)

سنجش کیفی

سلام. از آنجا که الگوی سنجش کیفی موجب ایجاد فاصله در محل قرار دادن آن می شود. لطفا از این به بعد این الگو را در پایان مقاله بعد از رده ها قرار دهید.--Zamani (بحث) ‏۷ اکتبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۲:۱۶ (UTC)

سنجش کیفی بر اساس اولویت

سلام. یاد آوری: قرار بر این بود فقط مقاله های مهم رو سنجش کیفی و رتبه بندی کنید و بقیه رو فعلا صرفنظر کنید.--Zamani (بحث) ‏۴ نوامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۱:۳۵ (UTC)