بحث کاربر:Mohamadhosein1

از دانشنامه‌ی اسلامی
پرش به ناوبری پرش به جستجو

خوش آمدید!

سلام


به دانشنامه اسلامی خوش آمدید! برای آشنائی با این سایت معرفی دانشنامه اسلامی را ببینید. اگر قصد مشارکت در این دانشنامه را دارید قوانین را بخوانید و از راهنمائی های زیر کمک بگیرید:

تغییر در صفحه قبلی

ایجاد صفحهموفق باشید. --Zamani ‌۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۱۲:۱۶ (IRDT)

تشکر

محمد حسین عزیز

ممنون از مشارکت های خوبتان .

فقط این صفحه را مطالعه ای بفرمایید در برخی مقالاتتان فقط عنوان سایت آمده و قواعد ارجاع به سایت به خوبی رعایت نشده است

موفق باشید--Zamani ‌۲۶ دسامبر ۲۰۱۴، ساعت ۲۲:۵۵ (IRST)

قاریان قرآن

سلام من رده های جدید قاریان قرآن/ قاریان قرآن معاصر/ و قاریان قرآن به تفکیک کشورها را ایجاد کردم. تا صفحات قاریان قرآن که زحمت ایجاد آن را کشیده اید را در رده قاریان قرآن به تفکیک کشورها قرار دهید. قاریان قرآن کشور عربستان‌ را ببینید. --Zamani ‌۲ ژانویهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۰۶:۴۶ (IRST)

عنوان مناسب براي مقالات قاريان

مورد دیگر اینکه برای اینگونه صفحات باید بنویسیم فهرست قاریان ... البته این مورد را خودم بعدا اصلاح میکنم چون برای انتقال صفحات به نام جدید نیاز به دسترسی در سطح مدیر است. موفق باشید--Zamani ‌۲ ژانویهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۰۶:۴۹ (IRST)

مقالات جديد شما

سلام! شما به تازگي مقالاتي پيرامون مباحث قرآني، از جمله قاريان قرآن و مترجمان قرآن ايجاد كرده‌ايد كه فراوان جاي تقدير دارد، اما تنها فهرست خامي از نام‌هاست. بهتر است دست كم با افزودن اطلاعات مناسب ديگر يا دست كم ايجاد جدول و پيوند دروني صورت ويكي‌گونه‌اي به آنها دهيد.فرزند ایران اسلامی ‌۵ ژانویهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۰:۰۴ (IRST)

برای درست کردن فهرست مثل قاریان قرآن کشور سومالی انجام دهید. می توانید صدر همان جدول را کپی کنید. و کلا از همان تقلید کنید. --Zamani ‌۱۰ ژانویهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۴:۱۷ (IRST)

به سایتها ارجاع دهید

یکی از ویژگی های دانشنامه اسلامی این است که به مطالبی که از سایتهای دیگه برداشته میشه در این دانشنامه با ذکر تاریخ بازیابی از سایت لینک داده میشه. خواهشمند است این مورد را رعایت بفرمایید برای یادگیری چگونگی این کار مراجعه کنید به اینجا. موفق باشید.--Zamani ‌۲۱ ژانویهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۳:۵۴ (IRST)

لطفاً، در مقالات مربوط به فهرست قاریان و مترجمان قرآن نيز پيوند منابع اينترنتی را درج نمایید! فرزند ایران اسلامی ‌۲۲ ژانویهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۲۲:۴۶ (IRST)

تشکر

بدین وسیله از زحمات شما در این سال در جهت افزودن به غنای دانشنامه اسلامی و بهبود محتوای قدردانی می گردد. امید است سال آینده نیز این دانشنامه همچنان از قلم و حسن عنایت شما بهره مند باشد.

آنچه امسال بدان رسیدیم:

  • رتبه دانشنامه در بین سایتهای ایرانی: 1500
  • دانشنامه از کمتر 1000 بازدید روزانه در ابتدای سال به میانگین بازدید 3000 در یک روز رسیده است.
  • این دانشنامه در حال حاضر در بسیاری از واژه ها جزء 10 نتیجه اول گوگل هستند: نمونه ها : دانشنامه اسلام، پیامبر اسلام، امام علی علیه السلام، امام باقر علیه السلام، امام صادق علیه السلام، امام حسن عسکری علیه السلام ، ایمان، منابع اجتهاد شیعه‌، پراکندگی شیعه در جهان، فرقه های شیعه، مکه، مدینه، کوفه، نجف، علامه طباطبائی، جنگ های صدر اسلام، وقایع تقویم تاریخ اسلام، بحارالانوار، فهرست سوره های قرآن، قصه‌ های قرآنی، فرهنگ و تمدن اسلام
  • برخی دیگر از آمارهای دانشنامه را می توانید از اینجا ببینید

سال خوبی داشته باشید

با آرزوی توفیق روز افزون در نشر معارف اسلامی برای شما--Zamani ‌۱۸ مارس ۲۰۱۵، ساعت ۱۶:۲۰ (IRST)

حافظ خراباتی‌

سلام دوست عزیز! من با این کتاب و نویسنده آشنایی ندارم. ولی مسئله ای که هست این است که شما خیلی جانبدارانه و با تعریف و تمجید این کتاب را معرفی نموده اید و این مناسب برای یک دانشنامه نیست. پیشنهاد میکنم مقداری لحن نوشته تان را علمی تر و رسمی کنید. مثلا به جای "مولف مطالعات علمی و دقیق در کتاب های ادبی و کتاب های دینی دارد ." می توانیم بنویسیم: مولف مطالعات قابل توجهی در کتاب های ادبی و دینی دارد. اینکه مطالعات ایشان علمی است یا دقیق است بیشتر بیان کننده یک سلیقه و نظر درباره ایشان است تا یک گزارش علمی. البته بعضی بخشهای دیگر نیز همین مشکل را دارد مثل :

"کتاب حافظ خراباتی , عرفان اسلامی حافظ شیرازی را به صورت علمی و دقیق بیان کرده است ."

"حافظ خراباتی کتاب ارزشمند در شرح اندیشه های حافظ شیرازی است ."

موفق باشید--Sedaghat ‌۴ مهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۲۱:۵۰ (IRDT)

سلام و خددا قوت!

همین مشکلی که به شما تذکر داده اند در این نوشته جدیدتان هم وجود دارد:

بهاالدین خرمشاهی این کتاب را بدیع و علمی نگارش کرده است . ... کتاب ذهن و زبان حافظ تحلیل ِ ارزشمند در زمینه ی حافظ پژوهی است.

لطفا این موارد را حذف یا جایگزین بفرمایید.--Zamani ‌۱ ژوئن ۲۰۱۵، ساعت ۱۵:۳۷ (IRDT)

جمال آفتاب و آفتاب هر نظر

بحث:جمال آفتاب و آفتاب هر نظر ( کتاب )--Zamani ‌۱۸ ژوئن ۲۰۱۵، ساعت ۱۰:۵۲ (IRDT)

اندیشه سبز , زندگی سرخ ( کتاب )

سلام

دوست عزیز اینجوری که آخه نمیشه. نه جمله بندی ها درسته، و نه علائم ویرایشی رعایت شده. ضمن اینکه منبعتون هم خود کتابه. یعنی خود کتاب خودش رو اینطوری معرفی کرده؟! اگر تا دور روز دیگه اصلاح نفرمایید. ناچارم حذف کنم--Zamani (بحث) ‌۷ نوامبر ۲۰۱۵، ساعت ۱۱:۳۰ (IRST)

شما که کار چندانی نکرده بودید!!! به جای کامای فارسی علامت کامای انگلیسی است و همه هم فاصله دارد. برای اصلاح دستور خطرا ببینید. مشکل منبع هم که همچنان هست!

لطفا برای امضاء در صفحات بحث علامت(~~~~) را در آخر پیامهایتان در صفحات بحث بگذارید (در گوشه بالای جعبه ویرایش هم امکانش هست)--Zamani (بحث) ‌۸ نوامبر ۲۰۱۵، ساعت ۱۱:۵۶ (IRST)

در مورد مقاله تبریز در نهضت تنباکو

دوست عزیز متأسفانه شما در ایجاد این مقاله اصول اولیه ایجاد و ویرایش صفحات را رعایت نکرده اید. بنابراین ویرایش شما واگردانی می شودسید مهدی خدایی (بحث) ‌۲۲ دسامبر ۲۰۱۵، ساعت ۱۰:۵۶ (IRST)

در مورد مقاله تبریز در نهضت تنباکو

با سلام و عرض ادب. همه این موارد در بخش راهنما در سمت راست صفحه توضیح داده شده است.

بار دیگر صفحه را ایجاد کنید . این بار غیر از عنوان اصلی عنوانهای فرعی هم ایجاد کنید. بقیه موارد را تا حدی که زمان اجازه بدهد به شما توضیح خواهم داد. سید مهدی خدایی (بحث) ‌۲۳ دسامبر ۲۰۱۵، ساعت ۱۲:۰۲ (IRST)

در مورد مقاله تبریز در نهضت تنباکو

باسلام . فهرست مطالب و بخشی از متن نمی تواند معرفی یک کتاب به حساب آید . چند نمونه ای معرفی کتابها را در همین دانشنامه مشاهده کنید و بر اساس آن متن را اصلاح کنید. در ضمن نقل مطالب از ویکی ها مثل ویکی پدیا مجاز نیست. چون ویکی ها منابع معتبری نیستند.

و نگارش جملات به این صورت مناسب نیست کتاب تبریز در نهضت تنباکو, حجم کم دارد.

کتاب تحلیل ساده و روان دارد.

این کتاب دربارۀ نقش تبریز در نهضت تنباکو نگارش شده است.

کتاب ِ تبریز در نهضت تنباکو در زمینۀ تاریخ شیعه است.

مثلا بگویید: این کتاب که در باره نقض تبریز در نهضت تنباکو نگارش شده حجم کمی دارد و ....

در مورد مقاله تبریز در نهضت تنباکو

سلام قدم اول: ابتدا توضیح مختصری از ماجرای جنبش تحریم تنباکو بیاورید.منبع موثق باشد. مثلا از مطالب مقدماتی همان کتاب استفاده کنید.--سید مهدی خدایی (بحث) ‌۲۵ دسامبر ۲۰۱۵، ساعت ۰۹:۵۰ (IRST)

در مورد مقاله تبریز در نهضت تنباکو

حالا باید نقل قول را مستند کنید. سند قسمتی که اضافه کرده اید را جلوب آن بنویسید و با ماوس آن را انتخاب نمایید و بعد اولین آیکون بالای صفحه را فشار دهید. برای آشنایی بیشتر با نحوه ویرایش مطالب یکی از مقالات همین دانشنامه را باز کنید و بخش ویرایش مقاله را انتخاب کنید و ببینید دیگران چگونه آدرس دهی یا سطح بندی یا لینک ایجاد کرده اند. سید مهدی خدایی (بحث) ‌۲۵ دسامبر ۲۰۱۵، ساعت ۲۱:۳۳ (IRST)

از نظر نگارش یمتن زیر ایراد دارد: مؤلف در این کتاب نقش تبریز و اندیشه های نهضت تنباکو به رهبری میرزای شیرازی را بررسی کرده است. و به تبیین ابعاد تاریخی _ اجتماعی ِ این نهضت مهم شیعی پرداخته است. و مسأله ی استعمار و استبداد ِ دشمنان ایران اسلامی را بررسی کرده است. تکرار فعل (کرده است) این صفحه را چند روز دیگر پس از ویرایش دیگران دوباره ببینید و با متن فعلی مقایسه کنید تا یک ویرایش صحیح را مشاهده کنید. با تشکر --سید مهدی خدایی (بحث) ‌۲۷ دسامبر ۲۰۱۵، ساعت ۱۰:۱۳ (IRST)

دلیل بسته شدن حساب شما

با سلام

کاربر گرامی

مطابق با تصمیم شورای مدیریت سایت دانشنامه اسلامی قرار بر آن شد که از این تاریخ به بعد دسترسی مشارکت کاربران در دانشنامه تنها بعد از ارسال مدارک تحصیلی و سوابق پژوهشی به موسسه اهل البیت علیهم السلام و تایید شورای مدیریت سایت دانشنامه اسلامی اعطا گردد.

لذا تقاضامند است در صورتی که علاقه مند به ادامه مشارکت در این دانشنامه هستید مدارک خود را به پست الکترونیکی زیر ارسال کنید:

info@ahlolbait.com

--Zamani (بحث) ‌۱۱ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۰۹:۳۹ (IRDT)